Google Adwords reklam danışmanlığı

Google Adwords, Google tarafından geliştirilen bir online reklam modelidir. Model kapsamında, belirlenen anahtar kelimeler ile ilgili Google aramalarına yönelik reklamlar hedeflenebilmektedir.

Google Adwords reklamlarının detaylı hedefleme özelliği sayesinde, potansiyel müşterilerinize markanızı, ürün ya da hizmetlerinizi aradıkları noktada ulaşabilir, satışlarınızı gözle görülür bir şekilde arttırabilirsiniz.

SEO VYO olarak; Google Adwords reklamları konusunda sertifikalı uzmanlarımızla birlikte, markalar için Google Adwords reklam danışmanlığı ve yönetimi hizmeti sunuyoruz.

Google Adwords

İnternet dünyasında iş sahibi olmak plan ve proje yürütmek hem çok zor hem de çok kolay olabilir. Günümüzde işinize destek olmak ve sitenizi daha fazla potansiyel müşteriye ulaştırmak amaçlı hizmet veren birçok firma ve kuruluş var elbette bunlardan en başarılısı Google Adwords.

google adwords

Adwords Ve Reklam

Adwords ile siz de kolayca reklam verebilir ve müşteri kazanmaya başlayabilirsiniz üstelik ödemeyi tıklama veya telefon ile arama başına yapabilirsiniz, bu sayede gereksiz reklam trafiği ya da hatalı hedef kitle seçimi gibi durumlarda fazla ödeme yapmak zorunda kalmazsınız.

Önemli Özellikler ” Adwords”

Capture google adwords

Benzer hizmet veren sayısız siteye rağmen Adwords yıllardır gerek küçük gerekse büyük internet iş modeli sahiplerinin en büyük yardımcısı.  Yalnızca sonuç aldığınızda para ödüyor olmanız Adwords’un en büyük ve en önemli özelliklerinden yalnızca biri.

Peki başka neler sağlıyor? Öncelikle Adwords ‘e kayıt olmak tamamen ücretsizdir, hemen üye olabilir ve sistemi detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Sonrasında sitenizi ekleyerek günlük bütçeler dahilinde reklam vermeye başlayabilirsiniz. Elbette ne kadar bütçe kullanacağınıza ihtiyaçlarınız doğrultusunda siz karar verirsiniz.

Eşine az rastlanır analiz ve raporlama sistemi sayesinde Adwords her geçen gün büyüyen bir internet devi olmaya devam etmektedir.

Küresel VS Bölgesel

İster küresel isterseniz bölgesel ölçekte reklam kampanyalar düzenleyebildiğiniz için gereksiz reklam ve veri trafiğiyle hiç zaman kaybetmiyor olmanızın yanı sıra vermiş olduğunuz reklamları ek ücret olmaksızın yeniden düzenleyebilir, anahtar kelimeleri ya da hedef kitlesini değiştirebilirsiniz.

Özellikle mobil cihazlar ve tabletler için oldukça yenilikçi reklam ağına sahip olan Adwords, siz değerli reklam verenlerine her geçen gün daha iyi hizmet vermeye devam etmektedir.

İnternet’teki müşterilere ulaşın

İnternet ortamında alakalı web sitelerinde, alakalı müşterilere ulaşabilirsiniz. Bir dizi seçenek, gerektiği zaman ve gerektiği yerde; web sitesi türüne, kitle türüne veya yeniden pazarlamaya göre hedefleme yapmanızı sağlar.