SOSYAL MEDYA

Ana Sayfa » SOSYAL MEDYA
SOSYAL MEDYA2016-10-28T02:22:50+00:00
  • Sosyal Medya

SOSYAL MEDYA

Sosyal Medya Ajansı Nasıl Seçilir?

Bir markanın ajans seçiminde dikkat edilecek en önemli nokta hedef kitlenin ihtiyaç ve arzularına seslenen bir dil oluşturma yeteneğidir. Bu amaç doğrultusunda potansiyel ajansınızın şu noktalarda kaliteli hizmet vermesi onları tercih sebebiniz olmalıdır:
• Markanızın güçlü özelliklerinin altını çizmesi
• Markanızın zayıf yönlerini güçlendirmesi
• Paylaşılabilir ve renkli içerik konusunda uzman bir kadroya sahip olması
• Hedef kitlenin duygularıyla iyi bir bağdaşım kurulması, hassasiyetlerin anlaşılması
• Şikayet yönetimi konusunda pozitif bir tavır geliştirebilme becerisi ve şikayet eden müşteriyi “marka avukatı”na dönüştürebilecek derecede markayı benimseme arzusu
Sosyal medyanın markalar açısından bir avantajı da yapılan işlerin önemli bir bölümünün çıktısının açık bir şekilde görünüyor olmasıdır. Bu kriterler eşliğinde ilgilendiğiniz ajansları değerlendirerek sağlıklı bir tercihte bulunabilirsiniz.

Sosyal Medya

Sosyal medyanın başarılı dağıtım zamanı ve belirli uzmanlık alır. Biz bunu size zaman ve çaba maliyeti olmadan müşteri tutma ve müşteri edinimi için sosyal medyada aktif olmak için fırsat sunuyoruz! Kasıtlı bir strateji, biz dikkat aktif ve sürekli (potansiyel) müşterilere şirketiz. Bu strateji, sosyal medya alanında şirket faaliyet gösterdiği sektörün bilgi ve bizim deneyim ve uzmanlık birleştirme kaynaklanıyor.

Tam Sosyal Medya Yönetimi

Biz daha iyi ve şaşırtıcı içeriğin ortaklaşa geliştirilen ve tasarlanan kelime stratejisi oluşturulur emin olun. Grafikler, videolar, röportajlar, bloglar, promosyonlar ve eğlenceli dolu bir ürün Güzel. Biz izlenmekte ve yönetilen ayrıca ifadeler etrafında tepkileri ve katılımı ortaya çıkar ve emin olun.

Aşağıdaki herşey paketler bu çabaların senin elinde tamamen sizi ve sosyal medya yetenekli ve etkili varlığını sağlamak. Bağlılığımız sonuç odaklı ve özel iş için özel olarak tasarlanmıştır. Daha sonra kalıcı ve geçerli gelir getirici sosyal medya kampanyası emin bulunmaktadır.

SEO VYO  size Facebook, LinkedIN, Google+, YouTube ve Twitter birçok bizim kampanyalar yöneticisi deneyimi sunuyor. Biz de 100.000’den fazla tüketici ve çeşitli sektörlerde 40.000 işletmelerin bir dizi ile doğrulanmış ve başarılı Facebook ve Twitter kanallarında mesajlarınızı koyarak ücretsiz reklam ve ücretsiz olmak üzere büyük faydalar teklif!

Sosyal medyanın günümüzdeki önemini ve onu etkili kullandığımız ne tür avantajlar elde edeceğimizi biliyoruz. Siz de sosyal medyayı olumlu bir biçimde kullanmak, iş hayatınızda ve özel yaşamınızda rakiplerinizden bir adım önde olmak istiyorsanız, sosyal medya ajanslarından yardım alabilirsiniz.

Sosyal medya ajansları

Sosyal medya ajanslarının neler yaptığını kısaca özetlemek gerekirse, sizlere sosyal medya uzmanlığı konusunda eğitimler verebilir ya da sosyal medya hesaplarınızı sizin adınıza yönetebilir. Sosyal medya ajanslarından alacağınız, metin, iletişim ve tasarı gibi eğitimlerle sosyal medya yoluyla çok geniş kitlelere ulaşarak dijital ihtiyaçlarınızın tümünü giderebilirsiniz. Bunun sonucunda sosyal mecrada çok kısa sürede mümkün olan en verimli iş potansiyelini yapmayı öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra aldığınız bu eğitimler sonrasında,sosyal medya uzmanlığınızın iş hayatınızdaki olumlu getirilerini kendiniz deneyimleme fırsatı yakalarsınız.

Sosyal Medya

Sosyal medya eğitimi

Sosyal medya eğitimi konusunda herhangi bir anlaşma yapmadan önce, ilgili ajansın tecrübelerini, bilgi birikimini, eğitim kalitesini ve sağladığı teknik destekleri çok iyi araştırmanızı tavsiye ediyoruz, çünkü sosyal medya yazarlığında en önemli nokta tecrübedir. Yöneteceğiniz web sitesinin amacına uygun olup olmadığı, iletişim hedeflediğiniz kitle ile kullanmayı düşündüğünüz yazı tarzının uyumlu olup olmadığı ve paylaşımlarınızı hangi kitleye yönlendirirseniz daha fazla verim alacağınız gibi konular son derece önemlidir.

Sosyal medya ajansı

Bir diğer kritik nokta da, sosyal medyadan maksimum faydayı sağlayabilmek için sürekli etkileşim içerisinde kalmanız gerektiğidir. Rekabetin her geçen gün arttığı günümüz iş dünyasında, kullanıcıların dikkatlini hızlı bir şekilde çekmek, yaptığınız paylaşımlarla ilgili sık geri dönüşler almak ve sosyal medya kullanımınızı iyi bir şekilde planlamak, sosyal medya yaşamınızı çok kolay bir hale getirir. Tüm bu sebeplerle iyi bir sosyal medya ajansı ile anlaşmanız kaçınılmazdır.

Sosyal medya hesaplarınızı yönetme

Sosyal medya hesaplarınızı yönetme konusunda anlaştığınız bu sosyal medya ajansları, bu alandaki geçmiş tecrübelerini ve tüm yeteneklerini kullanarak;

  • büyük kitlelere ulaşmak, isteğiniz doğrultusunda ve şirket politikanıza uygun paylaşımlar yapmak,
  • markanızın sosyal mecrada bilinirliğini arttırmak,
  • ürünlerinizin kullanıcılar arasında konuşulmasını sağlamak
  • kullanıcılar tarafından ürün veya hizmetinizle ilgili yapılan geri dönüşleri inceleyerek size rapor halinde sunmak vs.

gibi çok çeşitli görevleri yerine getirirler.